Forum Sojuszu HeliO

Forum Sojuszu HeliO


#1 2009-06-11 22:41:24

Denair

HeliO

Punktów :   

Coś o sobie.

Trzeba troche to forum rozpędzić.
Założę więc najbardziej emo-gimnazjalny temat, który jest praktycznie na każdym forum

Napiszcie coś o sobie panowie (i panie? ...no własnie.)
Jak długo siedzicie w Ogamie? Dlaczego akurat ogame?

(dla przykladu)
jestem Filip, mieszkam w Lublinie i mam lat 19.
W ogamie siedze juz... stracilem rachubę. W każdym bądź razie trochę sporo, aczkolwiek jestem po dość sporym urlopie. Dlaczego ogame? Ze wszystkich tego typu gier ogame wydawał mi się najciekawszy. Poza tym zaczynając moją ogejmową karierę miałem dość sporo wolnego czasu, co było kolejnym powodem. Moim największym osiągnięciem było przekroczenie 1KK punktów na uni 14 (grałem pod tym samym nickiem) jakiś czas temu. Konto zostawiłem po tym jak dostałem okropnego bana, bodajże za multikonto (tak, wtedy dowiedziałem się, że opieka nad kontem kolegi to baaaardzo głupi pomysł ;D)


Życie grozi śmiercią.

Offline

 

#2 2009-06-12 09:43:21

BananaTroll

Administrator

Punktów :   

Re: Coś o sobie.

siema
ja nazywam się Troll...nie no joke Adrian jestem. Pochodze z Głubczyc ale mieszkam w okolicach Kędzierzyna-Koźla. Mam 19 lateQ [ xD ] i też kocham muzykę Rubika...kolejny joke. Mam dziewczynę [ szpan ]. Hoduję ptaszniki. Kocham czytać i rozmawiać z sympatycznymi kobietami ;D


Trollem jestem i nic co chamskie nie jest mi obce 
Bananowy Troll

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zonline.pun.pl www.sasuke-kun.pun.pl www.online-menager.pun.pl www.cs-trawka.pun.pl www.juveniaglzy.pun.pl